Apie mus

ISTORIJA

Įmonė įkurta 1991 metais Kaune – viena pirmųjų, pradėjusių vykdyti pirčių rangos darbus Lietuvoje. Nuo pat veiklos pradžios pagrindinis įmonės tikslas buvo kokybė, leidusi įgyti ir iki šiol išlaikyti gerą vardą, o taip pat klientų, partnerių bei daugelio žinomų architektų pasitikėjimą. Dauguma darbuotojų įmonėje dirba nuo jos įkūrimo, todėl savo darbą išmano puikiai ir atlieka be priekaištų. Nuo 1998 metų glaudžiai bendradarbiaujame ir patirtimi dalinamės su vienu didžiausių pasaulyje pirčių ir jų įrangos gamintoju HARVIA Oy (Suomija). Taip pat atstovaujame ir kitus garsius Europos pirčių įrangos ir susijusios produkcijos gamintojus: EOS-Saunatechnik GmbH (Vokietija), Cariitti Oy (Suomija), Kirami Oy (Suomija), Korpiaho Oy (Suomija).

MŪSŲ VEIKLOS

  • Pirčių (tradicinių, garo, infra) projektavimas, gamyba, įrengimas
  • Gamintojo HARVIA Oy produkcija, techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Židinių projektavimas, įrengimas Lauko terasų įrengimas, egzotinė mediena
  • SPA apšvietimas Cariitti Oy
  • Lauko kubilai, pirtys ir aksesuarai KIRAMI Oy

PARTNERIAI

Harvia Oy (Sumija) – daugiau kaip 60 metų gyvuojantis, vienas didžiausių Europoje ir nuolat besiplečiantis, nuosavo šeimos kapitalo, pirčių, įrangos ir aksesuarų gamintojas. Su įmone Harvia Oy dirbame nuo 1998 metų. Iki šiandienos importuojame jų produkciją, bei atliekame garantinius remontus ir techninę įrangos priežiūrą visoje Lietuvoje.

Cariitti (Suomija) – inovacijomis apšvietimo srityje, o ypač šviesolaidinėse sistemose šiandien garsi Suomijos bendrovė Cariitti Oy savo veiklą pradėjo prieš 40 metų (kitu pavadinimu, kuris pasikeitė restruktūrizavus įmonę). Restruktūrizavus įmonę 1998 metais, gamybos apimtys ir pardavimas ėmė sparčiai augti ir šiuo metu tai yra lyderiaujanti savo srityje šeimos kapitalo įmonė. Atstovaujame šią įmonę nuo 2010 metų.

EOS Saunatechnik GmbH (Vokietija) – aukštos klasės, vokiško patikimumo ir inžinerinių sprendimų , subtilaus dizaino, ypatingai inovatyvus pirčių įrangos gamintojas. Dauguma mūsų klientų supranta ir vertina Vokietijoje pagamintų pirčių įrangos produktų kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl drąsiai renkasi juos savo namams ar viešoms pirtims.

KONTAKTAI